Hostolog Şikayet ve Yorumlar (İnceleme 2024)

0,0
0,0 puan (0 inceleme)
Mükemmel0%
Çok iyi0%
Normal0%
Kötü0%
Çok kötü0%

Sayfanın sonundan hostolog incelemelerini, şikayetlerini, yorumlarını okuyabilir ve siz de bir değerlendirme gönderebilirsiniz.

Hakkında | İncelemeler | Değerlendirin

Hostolog hakkında

Hostolog, ucuz hosting, ekonomik ve her bütçeye uygun, %99 uptime garantili hizmetleriyle 2022 yılından beri aktif olarak müşterilerine hizmet sağlayan, yüksek müşteri memnuniyet oranına sahip hosting firmalarındandır.

İzmir merkezli olan Hostolog firması, Türkiye’nin en büyük ağ altyapısına sahip Comnet Veri Merkezi lokasyonunda %99 uptime garantisiyle hizmet sağlamakta ve sadece Türkiye’de değil global çapta müşterilere ev sahipliği yapmaktadır.

Her bütçeye uygun hizmet politikasıyla ilerleyen Hostolog, ucuz hosting, cPanel Hosting, ucuz vds, sunucu barındırma vb. hizmetler sağlamaktadır.

Hostolog, %99 uptime garantisine ek olarak kullanıcılarına performanslı bir hizmet vaat ediyor. %100 SSD Disk altyapısı ve Intel Xeon serisinden E5 işlemcileriyle performanslı bir hizmet sağlıyor.

Hostolog’un Türkiye lokasyonlu cpanel hosting hizmetleri, İstanbul merkezli Türkiye’nin en büyük ağ altyapısına sahip Comnet Veri Merkezinde barındırılan %100 SSD Disk altyapısına sahip sunucularla kullanıcılara sunulmaktadır. Böylelikle %99 uptime garantisi ve %100 performansla hizmet sağlanmaktadır.

Hostolog’un Türkiye lokasyonlu ucuz vds ve cpanel hosting hizmetleri, her bütçeye uygun şekilde hazırlanmış ve ucuz hosting adı altında ekonomik hosting hizmeti kullanıcılarına sunulmuştur.

Hostolog’un sağladığı tüm cPanel Hosting hizmetleri, Dünya üzerinde en çok kullanılan cPanel kontrol paneliyle kullanıcılarına sunulmaktadır.

Hostolog’un sağladığı tüm hizmetlerde otomasyon yazılımı bulunmaktadır, satın alımınızdan hemen sonra otomatik hizmetiniz kurulur ve aktivasyonu gerçekleşir, böylelikle vakit kaybetmeden hizmetinizi dakikalar içerisinde kullanabilirsiniz.

Yaşadığınız sorunlarda müşteri panelinizden destek bileti oluşturarak Hostolog’un tecrübeli destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz ve hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Ucuz hosting ve cPanel Hosting dışında Hostolog’dan Türkiye lokasyonlu Reseller Hosting ve Ucuz VDS (ekonomik sanal sunucu) hizmeti de satın alabilirsiniz.

Her hosting şirketinde olduğu gibi Hostolog firmasının da bir çok kategori altında sağladığı hizmet bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun hizmeti Hostolog’un internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Hostolog Şikayet ve Yorumlar

Henüz yorum yok. İlk yazan siz olun.

Hostolog’u değerlendirin

Hostolog’un hizmetinden memnun kaldınız mı? Firmanın sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri nelerdir? Hostolog’u 5 üzerinden puanlayın ve bizlerle tecrübelerinizi paylaşın.

Bu şirket size mi ait? Güncelleme talepleriniz, kullanıcı değerlendirme cevaplarınız ve diğer bütün konular için bizimle iletişime geçin.

HOSTING BLOG & REHBERLER