Contabo Şikayet ve Yorumlar (İnceleme 2024)

4,5
4,5 puan (2 inceleme)
Mükemmel50%
Çok iyi50%
Normal0%
Kötü0%
Çok kötü0%

Sayfanın sonundan contabo incelemelerini, şikayetlerini, yorumlarını okuyabilir ve siz de bir değerlendirme gönderebilirsiniz.

Hakkında | İncelemeler | Değerlendirin

Contabo hakkında

Contabo 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren bir alman hosting şirketidir ve ucuz VPS/VDS sunucuları ile dikkat çekmektedir.

Bir VPS hosting şirketi ararken, işletmenizin ve itibarınızın olumsuz etkilenmemesi için %99,9 kesintisiz hizmet kullanılabilirliği garantisi verdiğinizden emin olmalısınız.

Contabo’bun bu konuda da oldukça başarılı bir web hosting sağlayıcısı olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer bir özel sunucu servisine ihtiyacınız varsa Contabo’dan piyasanın en ucuz ve en kaliteli servisini satın alabilirsiniz.

Contabo Şikayet ve Yorumlar

Ucuz ve kaliteli

2 Temmuz 2024

Sektörde ucuz fiyatlara alabileceğiniz en yüksek özellikli vps sağlayıcısı ama destek biraz geç yanıt veriyor. Onun dışında hiç sıkıntı yok.

Avatar for Fuat B.
Fuat B.

En iyi VPS şirketi

1 Temmuz 2024

Özel sunucu almak için f/p açısından dünyanın en iyi VPS firması olduğunu söyleyebilirim. 5 farklı sunucumuz var ve aylardır sorunsuz çalışıyoruz.

Avatar for Murat H.
Murat H.

Contabo’yu değerlendirin

Contabo’nun hizmetinden memnun kaldınız mı? Firmanın sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri nelerdir? Contabo’yu 5 üzerinden puanlayın ve bizlerle tecrübelerinizi paylaşın.

Bu şirket size mi ait? Güncelleme talepleriniz, kullanıcı değerlendirme cevaplarınız ve diğer bütün konular için bizimle iletişime geçin.

HOSTING BLOG & REHBERLER