GoDaddy Şikayet ve Yorumlar (İnceleme 2024)

3,0
3,0 puan (1 inceleme)
Mükemmel0%
Çok iyi0%
Normal100%
Kötü0%
Çok kötü0%

Sayfanın sonundan godaddy incelemelerini, şikayetlerini, yorumlarını okuyabilir ve siz de bir değerlendirme gönderebilirsiniz.

Hakkında | Hızlı cevaplar | İncelemeler | Değerlendirin

GoDaddy hakkında

GoDaddy nasıl bir firmadır? GoDaddy güvenilir mi?

GoDaddy merkezi ABD, Arizona olan ve 1997 yılında Bob Parsons tarafından Delaware’de kurulmuş dünyanın en büyük web hosting ve alan adı şirketlerinden birisidir.

Şirketin dünya çapında 20 milyondan fazla müşterisi ve 6000’den fazla çalışanı vardır. Ayrıca GoDaddy’de 62 milyondan fazla kayıtlı alan adı bulunmaktadır.

GoDaddy sektörde daha çok alan adıyla tanınsa da müşterilerine paylaşımlı web hosting, özel sanal sunucu ve e-posta hizmetleri gibi ürünleri de sunmaktadır.

Bununla beraber GoDaddy tarafından geliştirilen kullanımı son derece basit ve hızlı web sitesi oluşturma aracı da sunar.

Ancak eğer GoDaddy ile çalışmayı planlıyorsanız işiniz için iyi bir bütçe ayırmalısınız. Çünkü fiyatları diğer birçok firmaya göre oldukça pahalıdır.

Hızlı cevaplarla GoDaddy

Web sitesi

En popüler plan hangisi?

Deluxe.

Ücretsiz domain var mı?

Evet.

Ücretsiz SSL desteği var mı?

Evet.

LiteSpeed desteği var mı?

Hayır.

DDoS koruması var mı?

Evet.

Müşteri desteği nasıl?

Canlı sohbet, e-posta ve telefon desteği.

Para iadesi kaç gün?

30 gün.

Kontrol paneli nedir?

cPanel.

Ödeme yöntemleri neler?

Kredi kartı.

Özel kupon kodu var mı?

Hayır.

GoDaddy Şikayet ve Yorumlar

İyi ama çok pahalı

7 Haziran 2022

Güvenilir ve kaliteli firma uzun zamandır severek kullanırım ancak fiyatlar pahalı. Son birkaç yıl içinde özellikle web hosting fiyatlarını çok yükselttiler.

Avatar for Kemal
Kemal

GoDaddy’i değerlendirin

GoDaddy’nin hizmetinden memnun kaldınız mı? Firmanın sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri nelerdir? GoDaddy’i 5 üzerinden puanlayın ve bizlerle tecrübelerinizi paylaşın.

Bu şirket size mi ait? Güncelleme talepleriniz, kullanıcı değerlendirme cevaplarınız ve diğer bütün konular için bizimle iletişime geçin.

HOSTING BLOG & REHBERLER