En iyi Avrupa Hosting (Almanya, İngiltere, Fransa)

Hedef kitlenizin büyük bir kısmı Avrupa’daki kullanıcılar ise ya da global olarak bir web sitesi açmayı planlıyorsanız Avrupa lokasyon hosting hizmeti ile sitenize yüksek performans sağlayabilirsiniz.

Web sitenizin performansının yüksek olması hem kullanıcı memnuniyetini arttırır hem de arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almak için ek bir avantaj sağlar.

Ayrıca güçlü donanımlara sahip bu firmalar kullanıcılarınız için kesintisiz ve güvenli hizmet sunar.

Avrupa (Europe) hosting şirketleri

Bu sayfada tavsiye ettiğimiz Avrupa hosting şirketlerinden İngiltere, Almanya ve Fransa gibi ülkelerden hosting hizmeti satın alabilirsiniz.

Ancak genel olarak tüm Avrupa veya tüm dünyaya hizmet vermeyi düşünüyorsanız herhangi bir ülkede bulunan sunucudan hosting alabilir ve cloudflare kullanabilirsiniz.

Hosting123 – hosting123.net

Hosting123 Avrupa lokasyon hosting

Planları İnceleyin

Hosting123 en iyi ve en yüksek performanslı Avrupa lokasyon cloud web hosting hizmeti sağlayan şirketlerden biridir. Ayrıca bütün hosting hizmetlerini cloud alt yapısı ile sağlamaktadır.

Hosting servislerinde cPanel kontrol paneli ile birlikte litespeed web server, redis ve memcached gibi birçok güçlü özelliği desteklemektedirler.

Bunlarla beraber tamamen ücretsiz olarak 12 saatte bir otomatik yedek de sunmaktadırlar. Web sitenizde oluşan herhangi bir hatada sadece tek tıklama ile web sitenizi 12 saat öncesine veya çok daha eski bir sürüme geri çevirebilirsiniz.

Fiyatları da oldukça uygun olan Hosting123’ün teknik desteği de hızlı ve ilgilidir.

HostPapa – hostpapa.com

Planları İnceleyin

Hostpapa kanada merkezli dünyanın en popüler şirketlerinden biridir ve ABD, Kanada web hosting hizmetleriyle birlikte Avrupa lokasyon hosting hizmeti de sağlamaktadır.

Avrupa lokasyon hostingi kullanmak için web sitesine gidip tercih ettiğiniz planı seçtikten sonra sepet sayfasından Server location seçeneğinden Europe’yi seçmeyi unutmayın.

A2 hosting – a2hosting.com

Planları İnceleyin

A2 hosting en hızlı hosting firmalarından biridir ve Avrupa lokasyon web hosting hizmeti de sağlamaktadır.

Ayrıca sadece Avrupa lokasyon değil ABD ve Asya lokasyon web hosting seçenekleri de bulunmaktadır. Tüm planlarla birlikte de cPanel kontrol paneli sağlarlar.

A2 hosting ilk yıl yeni müşterilere uygun fiyatlı hizmet sunsa da yenileme fiyatları gerçekten çok yüksektir. Firmanın en büyük dezavantajlarından biri budur.

Her ne kadar başarılı bir şirket olsa da Hosting123 gibi çok daha uygun ve başarılı alternatifleri mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HOSTING BLOG & REHBERLER