WooCommerce İçin En iyi Hosting Hangisi?

Harika bir e-ticaret sitesi oluşturmak istiyorsunuz ve WooCommerce için hosting arıyorsanız bu yazıda WooCommerce e-ticaret sitenizi en iyi hosting servisiyle birlikte en iyi konfigürasyonla yapılandırabilirsiniz.

Özellikle bir e-ticaret sitesinin hızlı olması kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemlidir. Web siteniz yavaş çalışırsa müşteri ürünü satın almadan sitenizi terk edebilir.

Hosting123 PRO Cloud Web Hosting

WooCommerce hosting için size Hosting123 PRO cloud hosting servisini tavsiye edebiliriz. Peki nedir bu PRO cloud hosting? WooCommerce için ne gibi avantajları var?

Redis ve Memcached desteği

PRO cloud web hosting’in en büyük avantajlarından birisi sunucu düzeyinde önbellek özelliği olmasıdır.

Belki de redis’i ve memcached’i ilk defa duyuyor olabilirsiniz ancak sunucu düzeyinde önbellek özelliği ile e-ticaret siteniz için daha fazla güç elde edebilirsiniz.

Redis ve memcached’i aynı anda kullanamazsınız ancak biz size kesinlikle redis’i kullanmanızı öneriyoruz. Küçük ve orta ölçekli siteler için çok daha uygundur.

Redis kurulumu için wordpress redis object cache eklentisini kullanabilirsiniz. Ayrıca woocommerce redis kurulum rehberimizi de inceleyebilirsiniz.

Kurulum gerçekten zor değildir ancak yine de yapamazsanız Hosting123 hesabınızdan bir destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hosting123 destek ekibi oldukça ilgilidir ve bu tür ayarları sizin için sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

Maksimum performans

PRO cloud web hosting cloud alt yapısı, üst düzey yapılandırılmış olması ve desteklediği özelliklerle e-ticaret siteniz için özel sunucu hızında maksimum performans sağlar.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi e-ticaret sitenizin hızlı çalışması gerçekten çok önemlidir. Hiçbir kullanıcı yavaş bir web sitesinden hoşlanmaz.

%99.9 çalışma süresi

PRO cloud hosting tamamen cloud alt yapısıyla sağlandığı için çalışma süresi oldukça yüksektir. Siteniz kesintisiz olarak 7/24 aktif kalır ve bu da her zaman satışlarınıza olumlu şekilde etki edecektir.

Bir kullanıcı sizden ürün satın almak istediğinde sitenize her zaman erişebilmesi ve satın alma işlemlerini sorun bir şekilde yapabilmesi gerekir.

Yüksek güvenlik

Hosting123 hosting servislerinde en iyi kötü amaçlı yazılım koruması vardır ve DDoS gibi sıkça karşılaşılan saldırılara karşı koruma sağlar.

Bunlarla birlikte sitelerinizin bütün verileri 12 saatte bir yedeklenir. Eğer web sitenizde bir sorun yaşarsanız veya herhangi yanlış bir işlem yaparsanız web sitenizi 12 saat öncesine kontrol panelinizde tek tıklamayla geri yükleyebilirsiniz.

Müşteri bilgiler ve web sitesi dosyaları için yedekleme özelliğinin 12 saatte bir olması felaket durumlarında gerçekten hayat kurtarıcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HOSTING BLOG & REHBERLER