HostGator İnceleme 2022 (Şikayetler ve Yorumlar)

4.7
Rated 4.7 out of 5
4.7 puan (3 inceleme)
Mükemmel67%
Çok iyi33%
Normal0%
Kötü0%
Çok kötü0%

Sayfanın sonundan hostgator incelemelerini, şikayetlerini, yorumlarını okuyabilir ve siz de bir değerlendirme gönderebilirsiniz.

Hakkında | Hızlı cevaplar | İncelemeler | Değerlendirin

HostGator hakkında

HostGator 2002 yılında Brent Oxley tarafından ABD’de kurulmuş 1000’den fazla çalışana sahip Houston merkezli dünyanın en eski, en popüler ve en iyi yabancı hosting firmalarından biridir.

Firmanın ofisi ilk önce florida’daydı ancak 2006 yılında Houston Teksas’taki daha büyük bir ofise taşındı. Ayrıca o yılda HostGator ilk uluslararası ofisini Kanada’da açtı.

HostGator’un diğer birçok firmada olduğu gibi paylaşımlı web hosting hizmeti popüler olsa da VPS hosting, dedicated server gibi profesyonellere, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik ürünler de sağlamaktadır.

Bununla birlikte eğer amacınız yeni bir web sitesi oluşturmak değil de mevcut web sitenizi HostGator’a taşımaksa HostGator destek ekibi bunu sizin yerinize dakikalar içerisinde yapabilir.

Hosting hizmetinizi satın aldıktan sonra destek ekibiyle iletişime geçin ve site taşıma işlemleri için gerekli bilgileri iletin. Yalnız bu işlemi kaydolduktan 30 gün içerisinde yapmanız gerekir.

Son olarak şunu belirtmek isteriz ki HostGator’da piyasadaki en cömert para iade garantisi bulunmaktadır. Öyle ki tam 45 gün içerisinde HostGator’dan memnun kalmazsanız paranızı geri alabiliyorsunuz.

Hızlı cevaplarla HostGator

Web sitesi

En popüler plan hangisi?

Baby.

Ücretsiz domain var mı?

Evet.

Ücretsiz SSL desteği var mı?

Evet.

LiteSpeed desteği var mı?

Evet.

DDoS koruması var mı?

Evet.

Müşteri desteği nasıl?

Canlı sohbet, e-posta ve telefon ile 7/24 destek.

Para iadesi kaç gün?

45 gün.

Kontrol paneli nedir?

cPanel.

Ödeme yöntemleri neler?

Kredi kartı.

Özel kupon kodu var mı?

Hayır.

HostGator kullananlar ne diyor?

Her şey harika

Rated 5 out of 5
11 Haziran 2022

Kaliteli ve güven veren hosting hizmeti. Yıllardır işletmemizin web sitesi için kullanıyoruz ve ciddi bir sorun yaşamadık. Dolar arttı ve fiyatlar biraz fazla gelmeye başladı ancak parasını sonuna kadar hakediyor.

Taner

Kesintisiz hosting

Rated 5 out of 5
2 Haziran 2022

6 aydır kullanıyorum ve henüz en ufak bir kesinti ile karşılaşmadım. Daha önce kullandığım hosting firmasında çok sık kesinti oluyordu ve siteye google reklamları verdiğimiz için tıklamalar dolayısıyla paralar da çöpe gidiyordu. Bence en önemlisi kesintsiz hizmet. Teşekkürler hostgator.

Nihat

Hızlı destek

Rated 4 out of 5
25 Nisan 2022

Dünyanın en hızlı desteğine sahip olduğunu düşünüyorum. Ne zaman yazarsam yazayım maksimum 2 dk içerisinde yanıt veriyorlar. Benim gibi teknik desteğe aşırı önem veren kullanıcılar için tavsiye ederim. Ancak farklı lokasyon seçenekleri de olsaydı harika olurdu.

Arif

HostGator’u değerlendirin

HostGator’un hizmetinden memnun kaldınız mı? Firmanın sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri nelerdir? HostGator’u 5 üzerinden puanlayın ve bizlerle tecrübelerinizi paylaşın.

Bu şirket size mi ait? Güncelleme talepleriniz, kullanıcı değerlendirme cevaplarınız ve diğer bütün konular için bizimle iletişime geçin.

HOSTING BLOG & REHBERLER