Hostinger Kupon Kodu 2022: İndirim ve Promosyonlar

Dünyanın en iyi ve en hızlı hosting firmalarından biri olan Hostinger’den kupon kodu ile indirimli web hosting hizmeti satın alın.

Hostinger indirimli premium hosting + ücretsiz domain
Hostinger indirimli premium hosting + ücretsiz domain
Dünyanın en iyi en hızlı hosting firmalarından biri olan...Daha fazla göster
Dünyanın en iyi en hızlı hosting firmalarından biri olan Hostinger'den %65 indirimli hosting planlarına ek olarak %15 indirim sağlayan kupon kodunu kullanarak uygun fiyata kaliteli web hosting hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca premium web hosting planıyla birlikte alan adı ücretsiz! Daha az göster

Hostinger kupon kodu nasıl kullanılır?

Hostinger indirim kodunu kullanmak için öncelikle buraya tıklayarak hostinger web sitesine gidin. Web sitesinden bir web hosting planı seçin ve sepete ekle diyerek satın almak için devam edin.

Satın alma sayfasında ödeme periyodunu belirleyin ve 2. adımdan hesabınızı oluşturun. Hesap oluşturmak için e-posta adresinizi yazabilir veya sosyal medya hesaplarınızdan birini kullanabilirsiniz.

Hostinger kupon kodu - İndirim ve promosyon

Son adımda ödeme yapmadan önce “Toplam” tutarın hemen altında “Kupon kodunuz mu var?” bağlantısına tıklayın ve kupon kodunuzu yazıp “+” butonuna tıklayarak indirimi sepetinize uygulayın.

Bu aşamadan sonra artık web hosting hizmetinizin satın alma işlemlerini bitirmek için kart bilgilerinizi girip “Güvenli Ödeme” butonuna tıklayın.

Satın alma işlemi veya hosting hizmeti ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız müşteri panelinizdeki canlı sohbete bağlanarak hostinger’den destek talebinde bulunabilirsiniz.

HOSTING BLOG & REHBERLER